Plánované akce na školní rok 2017/2018

14.09.   Třídní schůzky (od 16:30 v MŠ)

15.09.   Kouzelný cirku Agnes Adonis (v MŠ od 9:00)

27.09.   Beseda s Policií ČR s prohlídkou policejního auta (od 9:30             v MŠ)

06.10.   Bavíme se s Cecilkou (v MŠ od 9:30)

11.10.   Logopedická diagnostika (od 9 do 12 hodin v MŠ, pro             přihlášené děti)

12.10.   Kouzelník a živá zvířátka (v MŠ od 9:00)

19.10.   Co malí medvědi o podzimu nevědí (div. představení v MŠ v             9:00)

30.10.   Řádění strašidel – děti přicházejí do MŠ ve strašidelných             převlecích

01.11.   Dlabání dýní (v MŠ v 16:30, pracovní nástroje s sebou,             dýně zajištěny, budeme společně dlabat zhruba 20 dýní,             které poslouží jako dekorace ve „Strašidelném lese“ v             sobotu 4. 11.)

03.11.   O statečném vojáčkovi a tanečnici (div. představení v MŠ v             10:50)

14.11.   Fotografování dětí (od 8:00 v MŠ)

22.11.   Kino Neratovice – Vrabčákovo velké čapí dobrodružství (děti             musí být v MŠ do 7:45, návrat v 12:00, vyzvedávání dětí po             obědě v 12:30)

24.11.   Trampoty čerta Huberta (div. představení v MŠ v 10:40)

27.11.   Vánoční dílničky (v MŠ od 16:30)

05.12.   Mikuláš v MŠ

08.12.   Putování za šťastnou hvězdou (div. představení v MŠ v             10:50)

15.12.   Ježíšek v MŠ

17.01.   Výlet- NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM – celodenní –             návrat 15:00

05.02.   Kouzelník a zlobivé míčky (v MŠ v 9:30)

06.02.   Karneval

15.02.   Divadlo S+H (Hurvínek v Hajanech, děti musí být v MŠ do             8:00, návrat z divadla v 13:00, vyzvedávání po obědě v             13:30, s sebou batoh, pití)

26.02.   Klaun Pepíno (v MŠ v 9:30)

08.03.   O zamčeném štěstí klíčem petrklíčem (div. představení v             MŠ v 10:40)

23.03.   Spaní ve školce (od 18:00 – 9:00)

27.03.   Návštěva MŠ v ZŠ Neratovice (II. škola) – příchod dětí do             7:45hod

04.04.   Focení předškoláci (od 8:30 v MŠ)

06.04.   Spaní ve školce – děti přijdou v 18:00-najedené a umyté

13.04.   ZOO Chleby – celodenní výlet

16.04.   V malovaném vajíčku přinášíme písničku (div. představení v             MŠ v 8:30)

21.04.   Úklid zahrady (nářadí prosíme přinést své)

23.04.   Jak se Barborka zatoulala (divadelní představení v MŠ             9:30)

24.04.   Muzeum hraček- Benátky n/J (batohy s pitím s sebou – ve             školce být do 8:00)

30.04.   Den otevřených dveří v MŠ

07.05.   Zápis dětí do MŠ

09.05.   Společné focení v MŠ (od 8:30 v MŠ)

11.05.   Victor a Garu ( promítání v MŠ od 9:30)

21.05.   Pohádka o Terezce a Matějovi (divadelní představení v MŠ             9:15)

25.05.   Besídka

07.06.   Hurá na prázdniny (div. představení v MŠ v 10:40)

12.06.   MÍŠA KULIČKA – divadlo GONG (děti v MŠ do 8:00 hodin)

13.06.   Z písničky do písničky (divadelní představení v MŠ od             10:00)

29.06.   Opékání buřtů

Proběhlé akce ve školním roce 2016/2017
Proběhlé akce ve školním roce 2015/2016
Proběhlé akce ve školním roce 2014/2015
Proběhlé akce ve školním roce 2013/2014
Proběhlé akce ve školním roce 2012/2013
Proběhlé akce ve školním roce 2011/2012
Proběhlé akce ve školním roce 2010/2011
Proběhlé akce ve školním roce 2009/2010
Proběhlé akce ve školním roce 2008/2009
Proběhlé akce ve školním roce 2007/2008

 
[CNW:Counter]