07.09. Třídní schůzka (v 16:30, prosíme bez dětí)
09.09. Opékání buřtů (od 16:30 na školní zahradě, s sebou buřty,
na co je napíchnout, co k nim zakousnout, čím to zapít, a
opět hlavně dobrou náladu)
20.09. Canisterapie (v MŠ od 9:00)
22.09. Kouzelný cirkus (v MŠ od 9:00)
03.10. Ukázka dravých ptáků (v MŠ od 9:00)
07.10. Podzime, podzime (soubor Jany Matějcové v MŠ od 10:50)
19.10. Vánoční fotografování dětí (v MŠ od 8:30, možno vyfotit se
sourozencem, prosíme nahlásit předem)
20.10. Zdravý úsměv I (v MŠ od 9:30) - projekt zaměřený na
zubní hygienu, 6 lekcí
24.10. O skřítcích usínáčcích (div. představení v MŠ od 10:40)
02.11. Rej strašidel (děti přicházejí ráno do MŠ ve strašidelných
převlecích)
02.11. Dlabání dýní (v MŠ od 16:00)
24.11. Zdravý úsměv II (v MŠ od 9:30)
30.11. Mikulášská besídka Jiřího Halekala (v MŠ od 10:50)
05.12. Mikuláš v MŠ
09.12. O veselém vánočním stromečku (div. představení v MŠ od
10:40)
14.12. Cukrářka Barborka (div. představení v MŠ od 9:00)
13.12. Vánoční dílničky
16.12. Ježíšek v MŠ
05.01. Zdravý úsměv III (v MŠ od 9:30)
13.01. O porouchaném robotovi (div. představení v MŠ od 10:40)
16.01. Vyšetření očí (pro přihlášené děti, cena vyšetření 150,- Kč,
přinést ráno v den vyšetření)
16.01. Recitace při vítání občánků
18.01. Malý záchranář – program první pomoci (v MŠ od 9:30)
23.01. Kouzelník a bublinky (v MŠ od 9:30)
26.01. Výstava Lega Praha Holešovice (odjezd z MŠ v 8:15, návrat
do 13:00, s sebou vhodný batoh, uzavíratelné pití, svačinu
děti dostanou z MŠ)
08.02. Klaun Pepíno (v MŠ od 9:30)
10.02. První lekce plavání – pro přihlášené děti
20.02. Fyzika s paní Pecherkovou (pro předškoláky v MŠ od 10:00)
22.02. Karneval (děti přicházejí ráno do MŠ v maskách)
23.02. Zdravý úsměv IV (v MŠ od 9:30)
24.02. Beseda o školní zralosti pro rodiče nejen předškoláků –
od 15:00, v případě zájmu dostatečného počtu rodičů, zápis
na nástěnku v MŠ
01.03. Vyprávění kouzelného mlýnku (soubor 3 pohádek v MŠ v
10:50)
08.03. Školička nanečisto v ZŠ Neratovice (odjezd v 8:15, návrat
na oběd, s sebou vhodný batoh a uzavíratelné pití) – pro
děti, které v září 2017 nastupují do ZŠ
09.03. Beachklub Ládví (odjezd z MŠ v 8:15, návrat v 12:30,
s sebou batoh, pití, tenisky)
16.03. Zdravý úsměv V (v MŠ od 9:30)
20.03. IQPARK – celodenní výlet (odjezd v 8:00, návrat cca 15:30,
s sebou batoh, pití, 2x svačinu, vhodnou obuv a oblečení,
oběd zajištěn na místě, hrazen bude z fondu akcí)
21.03. Vítání jara – vyhánění zimy (v rámci dopoledního programu
v MŠ)
23.03. Školička nanečisto v ZŠ Neratovice – pro děti, které v září
2017 nastupují do ZŠ, děti musí být ráno v MŠ do 7:45 (s sebou batoh, pití, kapesníky, bačkory si děti vezmou z MŠ)
28.03. Školička nanečisto v ZŠ Kojetice – pro děti, které v září
2017 nastupují do ZŠ, děti musí být ráno v MŠ do 7:45 (s sebou batoh, pití, kapesníky, bačkory si děti vezmou z MŠ)
04.04. O hledání jara (div. představení v MŠ od 10:50)
06.04. Pyžámkový večer – děti mohou přespat v MŠ (příchod
najedených a umytých dětí do MŠ v 19:00, s sebou balenou kupovanou svačinu)
11.04. Třídní schůzka – podrobnosti o škole v přírodě (v MŠ v
16:00)
19.04. Kolobajzna slaví velikonoce (div. představení v MŠ od
10:40)
20.04. Zdravý úsměv VI (v MŠ od 9:30)
24.04. Výlet na Staré Hrady (odjezd v 8:00, návrat cca 15:30,
s sebou batoh, pití, 2x svačinu, vhodnou obuv a oblečení,
oběd zajištěn na místě, hrazen bude z fondu akcí)
26.04. Fotografování dětí (v MŠ v 8:30, možno vyfotit se
sourozencem, prosíme nahlásit předem)
27.04. Den otevřených dveří
03.05. Zápis nových dětí do MŠ
05.05. Klaun Tůtů (program zaměřený na bezpečnost, v MŠ v
8:30)
9.–12.05. Škola v přírodě – Projekt „V zdravém tělě zdravý duch –
pro všechny děti, v době konání bude MŠ uzavřena (podrobnosti na třídní schůzce 11. 4.)
06.06. Besídka (od 16:00 v MŠ)
07.06. Třídní schůzka (pro rodiče nově přijatých dětí, v MŠ od
15:00)
09.06. Opékání buřtů (od 16:30 na zahradě MŠ)
14.06. Recitace jubilantům (od 15:00 v restauraci Pekárna, pro
přihlášené děti)
21.06. Loučení s předškoláky (v rámci dopoledního programu v
MŠ)
Kroužky v naší MŠ:
• Hravá matematika pondělí mezi obědem a odpolední svačinou –
pro předškoláky
• Keramika úterý v 7:30, pro všechny děti, děti musí být ve třídě do
7:30
• Cvičení úterý od 15:15 do 16:00 – pro přihlášené děti
• Flétna středa od 12:45 do 13:30 – pro přihlášené děti
• Angličtina čtvrtek od 14:45 do 15:30 – pro přihlášené děti